Skip to main content
 • Kredyt ekologiczny

  Kredyt ekologiczny

  Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko 

  Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii?

  Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku Spółdzielczym w Małej Wsi uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

  EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj nasze rozwiązania i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań. Przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

  Dlaczego warto?

  Minimum 60 proc. kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 40 proc. możesz wykorzystać na inne cele

  Maksymalna kwota kredytu to aż 100 tys. zł

  Oprocentowanie jest stałe i wynosi tylko 6,50 %

  Przydatne informacje

  Jakie jest oprocentowanie kredytu i inne opłaty?

  Oprocentowanie kredytu wynosi 6,50 % w stosunku rocznym, wg stałej stopy procentowej. 

  Prowizja od udzielonego kredytu wynosi 1 %.

  Jakie dokumenty są potrzebne?

  Dokumenty wymagane do Wniosku kredytowego

  Wniosek kredytowy.

  Dokument tożsamości.

  Dokument potwierdzający rozdzielność majątkową małżeńską, jeżeli taka istnieje – umowa w formie aktu notarialnego bądź prawomocne orzeczenie sądowe.

  Klauzulę informacyjną Banku.

  Umowa dotacji lub pożyczki zawarta z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w przypadku Klientów korzystających z programów wspierających rozwiązania ekologiczne/Programów Priorytetowych.

  Umowa Instalatorem OZE na zakup i montaż instalacji OZE (instalacje fotowoltaiczne/kolektory słoneczne/pompa ciepła). Dokument może być dostarczony najpóźniej przed podpisaniem Umowy kredytu.

  Dokumenty wymagane po wypłacie kredytu:

  Dokument potwierdzający wykonanie przedsięwzięć (faktura lub rachunek lub protokół odbioru) przedsięwzięć polegających na zakupie/instalacji towarów i urządzeń ekologicznych.  Znajdziesz nas też tutaj