Skip to main content
 • Rachunek walutowy

  Rachunek walutowy

  Zawsze, kiedy potrzebujesz rozliczeń w walucie zagranicznej

  Pracujesz za granicą? Zarabiasz w walucie? A może po prostu często podróżujesz poza granice kraju i potrzebujesz płacić bezpośrednio w dolarach, euro lub funtach brytyjskich?

  Rachunek walutowy w Banku Spółdzielczym w Małej Wsi jest właśnie dla Ciebie!

  Dlaczego warto?

  Możliwość prowadzenia rozliczeń w walutach obcych

  Do wyboru rachunek w euro, dolarach lub funtach brytyjskich

  Przydatne informacje

  Oprocentowanie konta i opłaty za usługi dodatkowe

  • Tabela oprocentowania produktów oraz Taryfa opłat i prowizji dostępna jest w placówkach Banku.

  Wszystko, co powinieneś wiedzieć o przenoszeniu rachunków

  Przeniesienie rachunku i/lub usług płatniczych następuje na pisemny wniosek Klienta, po złożeniu przez Klienta upoważnienia wraz z wnioskiem ze wzorem podpisu zgodnym z Kartą Wzorów Podpisów Klienta w Banku w Placówce Banku (wówczas Bank występuje w roli banku przyjmującego).

  Bank, nie świadcząc wybranych usług świadczonych przez bank przekazujący, nie jest zobowiązany do ich świadczenia w ramach otwieranego przez niego nowego rachunku dla Klienta przenoszącego do Banku rachunek.

  Do przeniesienia rachunku wspólnego niezbędne jest złożenie wspólnego wniosku przez wszystkich współwłaścicieli i upoważnień/upoważnienia przez wszystkich współwłaścicieli przenoszonego rachunku.

   

  Przeniesienie rachunku i/lub usług płatniczych następuje na pisemny wniosek Klienta, po złożeniu przez Klienta upoważnienia i wniosku w placówce banku przyjmującego. W tym przypadku Bank w procesie pełni rolę banku przekazującego.

  Bank przyjmujący,  nie posiadając  w ofercie wybranych usług świadczonych przez Bank nie jest zobowiązany do ich świadczenia w ramach otwieranego przez niego rachunku dla Klienta przenoszącego do tego banku rachunek.

  Do przeniesienia rachunku wspólnego niezbędne jest złożenie wspólnego wniosku przez wszystkich współwłaścicieli i upoważnień/upoważnienia  przez wszystkich współwłaścicieli przenoszonego rachunku.

   

  Upoważnienie do przeniesienia rachunku

  Wniosek o przeniesienie rachunku

  Znajdziesz nas też tutaj